Zarząd

Prezes zarządu

mgr Michał Michalewski

+48 32 388-67-80

mmichalewski@tiefenbach.com.pl

Pracownicy biurowi

Księgowość, kadry,
Prokurent

mgr Izabella Jakubanes-Wilk

+48 32 388-66-54

ijakubanes@tiefenbach.com.pl



Księgowość, kadry

mgr Teresa Leichmann

+48 32 388-66-55

tleichmann@tiefenbach.com.pl



Asystent zarządu, sekretariat,
Asystent Pełnomocnika zarządu ds. SZJ

mgr inż. Justyna Panek

+48 32 388-67-80

jpanek@tiefenbach.com.pl



Asystent zarządu, sekretariat

Katarzyna Piecha

+48 32 388-67-80

kpiecha@tiefenbach.com.pl



Dział handlu i logistyki

Dyrektor ds. handlu i logistyki

mgr Tomasz Zientarski

+48 32 388-67-89

tzientarski@tiefenbach.com.pl



Dyrektor ds. marketingu,
Prokurent

mgr Mirosław Groński

+48 32 388-67-89

mgronski@tiefenbach.com.pl



Zbyt i zaopatrzenie, aukcje elektroniczne,
Agregaty pompowe

mgr Damian Hanzel

+48 32 388-66-52

dhanzel@tiefenbach.com.pl



Zbyt i zaopatrzenie, eksport

mgr Dmytro Shestopalov

+48 32 388-67-85

dshestopalov@tiefenbach.com.pl



Dział techniczny

Dyrektor ds. technicznych,
Pełnomocnik zarządu ds. SZJ

mgr inż. Szymon Węgrzyn

+48 32 388-67-86

szwegrzyn@tiefenbach.com.pl



Automatyka, agregaty pompowe,
Konstruktor

mgr inż. Michał Augustynowicz

+48 32 388-67-84

maugustynowicz@tiefenbach.com.pl



Hydraulika górnicza i przemysłowa,
Konstruktor

inż. Grzegorz Cieśliński

+48 32 388-67-84

gcieslinski@tiefenbach.com.pl



Elektronika, informatyka,
Sterowanie elektrohydrauliczne

mgr inż. Michał Kotas

+48 32 388-66-56

mkotas@tiefenbach.com.pl



Serwis i produkcja

Kierownik serwisu

Artur Job

+48 728-469-751

ajob@tiefenbach.com.pl



Z-ca Kierownika serwisu

inż. Grzegorz Cieśliński

+48 32 388-67-84

gcieslinski@tiefenbach.com.pl