Sztolnia Królowa Luiza

Skansen Górniczy Królowa Luiza

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Skansenu Górniczego Królowa Luiza w Zabrzu, gdzie Tiefenbach-Polska Sp. z o.o. prowadziła prace remontowe i dostosowujące ten wspaniały obiekt do potrzeb ruchu turystycznego.

Strona główna Sztolni Królowa Luiza.

TIBA™ CoalCam

TIBA™ CoalCam jest iskrobezpieczną kamerą dwusoczewkową, pozwalającą na wygodny i bezpieczny nadzór nad pracami wydobywczymi w obszarach szczególnie niebezpiecznych. Dzięki podglądowi możemy na bieżąco śledzić obszar ściany ze stanowiska operatorskiego, co pozwala na szybką reakcję w przypadku zagrożenia.

Remote control iSPFB

Radiowy pilot zdalnego sterowania iSPFB

Pilot zdalnego sterowania stanowi znaczące ułatwienie pracy w warunkach ograniczonego dostępu do klawiatury sterownika. Nawiązanie połączenia ze sterownikiem następuje za pomocą podczerwieni, natomiast komunikacja za pomocą sygnału radiowego. Kolorowy wyświetlacz informuje użytkownika o parametrach sekcji, z którą jest połączony.

Iskrobezpieczna bateria iRBP1

Niewielka i wygodna w użyciu bateria z wyjściem iskrobezpiecznym pozwala na wiele zastosowań w obszarach z ograniczonym dostępem zasilania elektrycznego. Doskonale sprawdza się przy zbrojeniu i rozbrajaniu ściany, a także w przypadkach zaników napięcia zasilania.

OBAC

System zarządzania jakością wg normy PN-EN ISO 9001:2009

Po raz kolejny firma Tiefenbach-Polska Sp. z o.o. potwierdza utrzymanie wysokiej jakości obsługi poprzez spełnianie wymagań normy PN-EN ISO 9001:2009 w zakresie: "Projektowanie, wdrażanie i serwisowanie hydraulicznych i elektrohydraulicznych systemów sterowania. Sprzedaż produktów dla górnictwa i przemysłu."